Czym jest MLM

MLM czyli multi level marketing według niezależnych źródeł to system przyszłości. Korporacje tego typu wyrastają jak grzyby po deszczu, a tego sposobu organizacji sprzedaży naucza się na największych biznesowych uczelniach takich jak Harvard Business School. Obecnie działa w tym modelu ponad czterdzieści tysięcy firm na świecie.

Popularność MLM jest największa w krajach najbardziej rozwiniętych takich jak USA, Japonia czy Niemcy, ale także w Indiach czy Chinach. W Polsce największy rozkwit tej branży wciąż mamy przed sobą, głównie za sprawą zachodzących zmian gospodarczych oraz zmian na rynku pracy.

Pracuje w tej branży 118,4 miliona osób na świecie, w Polsce to ponad milion osób! Kobiety to siła napędowa sukcesu tego sektora. Ponad 4 na 5 osób w tej branży to kobiety, 1 na 5 osób ma powyżej 55 lat. Tu nie ma żadnych barier edukacyjnych, aby zostać dystrybutorem. Ponadto na taką działalność decydują się osoby ze wszystkich środowisk edukacyjnych – od osób bez wykształcenia po osoby posiadające wysokie stopnie naukowe.

Marketing sieciowy to kwintesencja biznesu, wolnego rynku, kapitalizmu i samodecydowania. To alternatywny sposób zarabiania pieniędzy, w którym każdy jest wynagradzany proporcjonalnie do zaangażowania. To najbardziej uczciwy model zarabiania jaki poznałam, oparty na efektach naszej własnej pracy. Więcej informacji na temat MLM jak i możliwości wynikających ze współpracy z firmą Nu Skin znajdziesz na moim kanale youtube (Praca na Twoich Zasadach).

Jeśli chcesz ze mną porozmawiać na ten temat, zapraszam do kontaktu.

 

Nu Skin

Dalej

Wszelkie prawa zastrzeżone - 2021 - Praca Na Twoich Zasadach