FAQ

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Często zadawane pytania

Jak można zacząć współpracę?

Aby rozpocząć współpracę wystarczy zarejestrować się w systemie. Do rejestracji konieczny jest numer ID tzw. Sponsora (osoby wprowadzającej do biznesu). Warto wiedzieć, że po rejestracji będziesz już zawsze przypisana/y do wprowadzającej Cię do biznesu osoby. Decyzja o współpracy powinna być dobrze przemyślana.

Jakie są opłaty startowe (rejestracja, pakiet startowy )?

Współpraca z Nu Skin nie wiąże się z żadnymi opłatami.
Brak opłat za rejestrację, brak konieczności zakupu pakietu startowego, brak konieczności dokonywania comiesięcznych zakupów własnych aby otrzymać prowizję.

Czy muszę mieć działalność gospodarczą aby zacząć zarabiać?

Nie trzeba mieć działalności gospodarczej aby rozpocząć współpracę. Prawo polskie dopuszcza tzw. działalność nierejestrowaną. Możesz ją prowadzić, jeśli w okresie 60 poprzednich miesięcy wcześniej nie prowadziłeś działalności gospodarczej. Miesięczny limit przychodów w przypadku działalności bez rejestracji nie może przekroczyć 50% kwoty minimalnego wynagrodzenia za pracę. W 2021 r. nie można przekroczyć kwoty 1400 zł netto. Bardzo wiele osób pracujących na etacie lub studiujących korzysta z tej możliwości rozpoczynając współpracę z firmą.

Czy można liczyć na pomoc i wsparcie?

Każda osoba dołączająca do mojego zespołu otrzymuje wsparcie w postaci gotowych szkoleń, przygotowanych strategii działań oraz indywidualny mentoring. Pomoc, wsparcie, szkolenia to bardzo ważny element, który wpływa na efektywność działań. Nie trzeba znać się na pracy w network marketingu, ale można się wszystkiego nauczyć. Stworzone w mojej grupie centrum szkoleniowe pomaga w starcie i rozwoju biznesu.

WSPÓŁPRACA

Dalej

Wszelkie prawa zastrzeżone - 2021 - Praca Na Twoich Zasadach