Historie sukcesu

Kinga Posturzyńska

Kinga Posturzyńska to była stewardessa, która zdecydowała się rzucić etat w liniach lotniczych na rzecz rozwijania społeczności przedsiębiorczych kobiet we współpracy z firmą Nuskin. Dwadzieścia sześć dni urlopu w ciągu roku na etacie to dla niej zdecydowanie za mało dlatego pracę w liniach lotniczych zamieniła na biznes online, który stał się trampoliną do spełniania innych marzeń. Jednym z nich było stworzeniu własnej marki odzieżowej.

Magda Dębska

Swoją przygodę z firma NuSkin rozpoczęła w 2017 roku. Zawsze chciała prowadzić własną firmę, ale nie miała satysfakcjonującego pomysłu oraz zdawała sobie sprawę z wysokości wkładu własnego na start takiej działalności. Model pracy, który łączy niezależność i elastyczność działania wraz z niskim wkładem finansowym na start przypadł jej do gustu. Z perspektywy czasu uważa, że to była jedna z najlepszych decyzji w jej karierze zawodowej, ponieważ poza przestawieniem się z myślenia jako etatowiec na myślenie przedsiębiorcy wkroczyła bardzo mocno na ścieżkę rozwoju osobistego, co jest bardzo pomocne we wszystkich obszarach jej życia.

Paula Leszczyńska

Właścicielka salonu La Nails & Wellness, współzałożyciel i instruktor Klubu Instruktorów Niezależnych, Networker i autor projektu Motywator Kobiecej Kariery. Prywatnie spełniona kobieta i mama uroczej 4-latki. Od 2008 roku prężnie działa w branży beauty na wielu płaszczyznach. W ostatnim czasie stworzyła Kurs Online dla branży beauty "Twoja marka osobista w sieci", którego edycja pierwsza cieszyła się wielką popularnością. Aktywna instagramerka z oryginalnym podejściem do social mediów, czego uczy swój zespół i kursantów. Kontakt www.pleszczynska.com

Strona www

Katarzyna Pyszyńska

Zawodowo pracuje jako drugi reżyser tworząc reklamy telewizyjne, a od 2 lat zajmuje się biznesem online. Stworzyła markę Intimates oraz najsilniej rozwijający się zespół w Polsce, który łączy na ten moment ponad 1500 osób. Po 1,5h roku otworzyła pierwszy w Polsce Showroom Intimates, który mieści się w samym sercu Warszawy, na szczęśliwym 13-tym piętrze. Jest to centrum dowodzenia, w którym odbywają się szkolenia biznesowe specjalnie dla nowych osób, showcasy oraz kobiece warsztaty. Zaprasza do współpracy każdą kobietę, która stawia na niezależność finansową, rozwój oraz poważne zarabianie dużych pieniędzy!

Małgorzata Albin

Małgorzata Albin, siedmiokrotna mistrzyni świata Kettlebell Sport, trener personalny z wieloletnim doświadczeniem, szkoleniowiec kettlebell, założycielka Kettlebell Warsaw, trener wielu reprezentantów Polski, przedstawiciel międzynarodowej federacji WKSF w Polsce, promotor aktywnego stylu życia, pasjonatka sportów wodnych i zimowych, zakochana w tańcu, przedsiębiorca, mama dwójki dzieci. Jej motto życiowe to " Never Give Up" - nigdy się nie poddawaj i zawsze patrz z optymizmem na świat i ludzi , którzy Cię otaczają. Uśmiechaj się i bądź inspiracją, motywacja dla innych. Zawsze wyciskaj życie jak gąbkę. Żyj pełnią życia, bo jest tylko jedno.

Katarzyna Sadłoń

Ma 46 lat, z wykształcenia jest ekonomistą ze specjalizacją z zarządzania i marketingu. Od zakończenia studiów pracowała w zawodzie, a przez kilkanaście ostatnich lat zajmowała się dużą, polską marką spożywczą. W sumie na etacie spędziła 23 lata. W połowie lutego 2021, po 2 latach budowania biznesu z Nu Skin rozstała się z etatem. Rozpoczęła tym samym zupełnie nowy rozdział w swoim zawodowym życiu. Chce zainspirować innych do dokonywania odważnych zmian w swoim życiu, niezależnie od wieku i etapu życia w jakim się znajdujemy. Pokazać i udowodnić, że absolutnie w każdym wieku możemy odmienić swoje życie, odkryć siebie na nowo, zacząć robić coś zupełnie innego, nauczyć się nowego zawodu i realizować swoje marzenia.

Jagoda Krogulska

Z zawodu psycholog a prywatnie mama dwóch dziewczynek. Od 2018 roku rozpoczęła współpracę z Nu Skin, dzięki której jest w stanie osiągnąć założony cel i w wieku 35 lat przejść na "emeryturę". Chce przede wszystkim żyć. Żyć wymarzonym życiem i zapewnić najlepszą możliwą przyszłość swoim dzieciom.

PODRÓŻE

Dalej

Wszelkie prawa zastrzeżone - 2021 - Praca Na Twoich Zasadach