Mentorzy

Ten biznes to zdecydowanie ludzie. Bardzo ważne jest z kim pracujesz i od kogo możesz się uczyć. Mam przyjemność uczyć się od najlepszych w branży. Moi mentorzy to ludzie, którzy osiągneli absolutny top jeśli chodzi o wielkość organizacji i osiągane dochody. To jednoczenie wysokiej klasy profesjonaliści, którzy nauczyli mnie najlepszych praktyk w tym biznesie.

Nathan Ricks

Światowej klasy networker, mówca i biznesmenem. Związany z firmą Nu Skin przez 30 lat. Zbudował sieć ponad 500 000 dystrybutorów w 54 krajach. Jego zespół jest odpowiedzialny za 1 miliard USD w produktach Nu Skin / Pharmanex rocznie. Jego dochody dawno przekroczyły 20 milionów dolarów*

*Nu Skin uznaje swoich dystrybutorów do 20 mln usd.

Kenton Worthington

Wyjątkowy człowiek, mówca i networker światowej klasy. Związany z firmą Nu Skin od 16 lat. Odpowiadał za wprowadzenie firmy na rynki Europy środkowo wschodniej. Jego biznes znajduje się w Azji, Ameryce i w większości krajów europejskich w tym w Polsce.  Jego dochody przekroczyły już 10 milionów dolarów.

Regina Wurst i Janos Koran

Związani są z firmą Nu Skin pod 12 lat. To ludzie, którzy w 2015 roku zdecydowali się przyjechać do Polski i zbudować tutaj swój biznes. Charakteryzuje ich ogromna pracowitość, skromność i prawdopodobnie dlatego odnieśli w tej branży tak duży sukces. Nic nie przyszło im łatwo, na wszystko bardzo ciężko pracowali, ale dzięki temu mają dzisiaj jedną z największych organizacji działających na rynku Europy środkowo wschodniej.

WYDARZENIA

Dalej

Wszelkie prawa zastrzeżone - 2021 - Praca Na Twoich Zasadach