Nu Skin

Nu Skin działa na rynku od 36 lat. Jest firmą obecną na 50 rynkach na całym świecie, zatrudnia ponad 5000 pracowników.
To firma naukowo-badawcza, która szuka innowacyjnych rozwiązań w zakresie kompleksowej pielęgnacji. Posiada dwa centra badawcze w których pracuje 75 naukowców. Na przestrzeni lat Nu Skin wprowadziła wiele innowacji z zakresu kosmetologii, posiada na swoim koncie ponad 30 patentów.
Największą wartością firmy jest opatentowana formuła ageLOC zawarta w oferowanych kosmetykach i suplementach. To substancja, która celuje w źródło procesu starzenia się i usypia je na siedemdziesiąt dwie godziny. Takiego rozwiązania przeciwstarzeniowego nie ma żadna inna firma na świecie! Spokojnie więc możemy powiedzieć, że w tym obszarze Nu Skin nie ma konkurencji. Również nasza oferta urządzeń wyróżnia się na rynku. Od lat szczycimy się tytułem firmy numer 1 w zakresie urządzeń do domowego SPA.

Dodam jeszcze, że firma jest notowana na nowojorskiej giełdzie papierów wartościowych co czyni ją niezwykle transparentną. Każdy kto chce sprawdzić twarde dane, wyniki finansowe i kondycję firmy, może to zrobić. A mamy się czym pochwalić, dochód Nu Skin za 2020 rok to 2,5 miliarda dolarów.

Firma Nu Skin została wielokrotnie wyróżniana przez Amerykańskie Stowarzyszenie Sprzedaży Bezpośredniej, doceniono działania firmy na rzecz zrównoważonego rozwoju, dzięki którym Nu Skin został laureatem w kategorii wizjonerskich rozwiązań „Vision for Tomorrow". Nagrodzony został również system wynagradzania Velocity, który otrzymał złote wyróżnienie w kategorii „Excellence in Business" dla wyjątkowych rozwiązań biznesowych.

Podsumowując Nu Skin to potężna, wiarygodna i stabilna firma, która oferuje swoim partnerom biznesowym wszystko czego potrzeba, aby budować profesjonalnie swoją niezależność finansową. Jakość produktów, oferowane narzędzia, standardy pracy i wartości firmy sprawiają, że łatwo jest się z nią utożsamić.

FAQ

Dalej

Wszelkie prawa zastrzeżone - 2021 - Praca Na Twoich Zasadach